בתאבון!!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

תקנון

 

מנהלי האתר "BAKERS" הינו אתר ברשת האינטרנט המשמש כקטלוג וחנות לצרכי אפיה, האתר מתופעל ע"י " BAKERS  ממלכת האופים" רח' המסילה 22 תל-חנן נשר ,כל הזכויות לתכנים, לתוכנה והעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורות BAKERS.

אופן הקנייה רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות , התמונות נועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים , משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת , כמו כן ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה על שרתי האתר ולהמשיכה במועד מאוחר יותר, בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה .

 

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי , כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים, ללא ריבית,בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילה וסמוך לשליחתה . פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים , אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי , אנו ניצור איתו קשר טלפוני, ביום העבודה הקרוב כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי אך הדבר עלול לגרום לעיכובים במשלוח.

 

הכנת ההזמנה כל הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרך קבע וזמינים לאספקה מיידית , במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי , אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. ובכל מקרה לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח והסכמתו , יודגש כי הודעה בדבר אי המצאות פריט במלאי תימסר עד יומיים עסקים הסמוך למועד ההזמנה ותינתן ללקוח האפשרות לבטל הזמנתו .

 

משלוח אנו שולחים את הפריטים לכל מקום בארץ , המשלוח נעשה באמצעות שרות דואר שליחים של קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים , מועדי האספקה המצויינים באתר מסתמכים על תקנון חברות השליחים ועל אחריותם וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה ,לקונה אשר לא ימצא בביתו או משרדו תושאר הודעה ובה מספר הטלפון של מוקד דואר שליחים , לצורך תאום מחודש של מועד האספקה. מובהר שלקוח אשר בחר לקבל את המשלוח באמצעות דואר רשום יקבל לביתו הודעה על דבר דואר רשום הממתין לו בסניף הדואר הסמוך למקום מגוריו ועליו לקחת את דבר הדואר בעצמו ועל אחריותו. משלוח פריטים בעלי משקל כולל של מעל 20 ק"ג או נפח גדול במיוחד ישולם משלוח לפי עלות משקל ולא עלות רגילה ולא ישונע באמצעות דואר ישראל ואנו נתאם טלפונית עם הלקוח את האופן והמועד בו ישלחו הפריטים. להנהלת BAKERS  הזכות המלאה להחליט האם המשלוח יעשה באמצעות שרותי לוגיסטיקה של דואר ישראל או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים או באמצעות עובדי BAKERS. וכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 

החזרת מוצרים ניתן להחזיר כל מוצר שלם ובאריזתו המקורית תוך 14 יום ואנו נזכה את כרטיס האשראי או נשלח המחאה במלוא ערכו של המוצר המוחזר פחות 5% עמלת אשראי , על הפריטים המוחזרים להגיע אל חנותינו ב- רח' המסילה 22 תל-חנן נשר כאשר הוצאות המשלוח למשרדינו חלות על הקונה. פריטים אשר נפגמו במשלוח יוחלפו על ידנו בפריט זהה ללא כל תמורה כאשר המשלוח יעשה על ידנו ללא כל תמורה , מיד עם הגעת הפריט הפגום ל חנותינו. במידה במידה והלקוח יחליט לא לקבל את המשלוח לאחר שהמשלוח כבר יצא מסניפי ממלכת האופים bakers יחוייב הלקוח בעלות משלוח נוספת עבור חזרת המשלוח אל סניפי bakers ובעמלת אשראי עבור ביטול העסקה 5% מסכום העיסקה, וכמו כן יחוייב הלקוח בעלות הטיפול בהזמנה לשיקולה של bakers ממלכת האופים.

מוצרים במבצעים ובהנחות מיוחדות לא יזוכו בהחזר מזומן, ולא בהחזר לקנייה בחנות או באתר. 

 

אחריות למוצרים תנתן תעודת אחריות של היבואן מובהר בזאת כי האחריות לעבודה תקינה של המוצר מוטלת על היבואן ויצרן הציוד על פי כתב האחריות המצורף לפריט ואם חלה תקלה בפעולתו על הצרכן לפנות ליבואן על פי כתב האחריות שבידו , על שאר המוצרים תנתן אחריות של BAKERS לשלושה חודשים מיום הרכישה וזאת בתנאי שנעשה במוצר שימוש נכון וסביר , פריט שימצא לא תקין יתוקן או יוחלף בפריט זהה חדש או משומש בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של BAKERS.

 

הצהרת פרטיות על מנת להשלים את הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים , שם , שם חברה מס תעודת זהות או ח.פ כתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו , מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי , להוציא חברת האשראי .

 

אמון הציבור התחייבנו להגינות צרכנית ונמצאנו ראויים לתו אמון הציבור. אנו נמצאים בבקרה שוטפת של אמון הציבור. התו מהווה הצהרה שלנו על רמת בטחון גבוהה באיכות השירות ונכונות לתקן ליקויים. אם לא טיפלנו בתלונה לשביעות רצונך ניתן לפנות בתלונה לאמון הציבור. http://www.emun.org

מסמך זה עודכן לאחרונה בתאריך 22/10/2016.

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו מאיתנו הדרכות מעשירות, מתכונים מנצחים
ומידע על המבצעים הכי שווים לפני כולם!
לא כרגע
X